Marki

Klej uniwesalny UHU Power Transparent (K 034)

5,76 €

Przezroczysty, bardzo silny, szybkoschnący klej polimerowy.

Ilość

100% bezpieczne płatności

Najchętniej używany klej do modelarstwa przez załogę JSC. Klej wiąże szybko, spoina jest elastyczna i bezbarwna, warstwa kleju jest odporna w szerokim zakresie na promieniowanie ultrafioletowe i nie kruszy się.
Zastosowanie: Papier, tektura, drewno, tworzywa sztuczne, ceramika, szkło, metal, skóra, guma, materiały włókiennicze, filc, korek. Nie nadaje się do styropianu, polietylenu i polipropylenu. Nadaje się do stosowania zarówno ze sztywnymi, jak i elastycznymi materiałami (szczególnie elastyczny PVC, taki jak folie do stawów). Może być również używany pod wodą. Odporny na wodę, olej, tłuszcz, rozcieńczone kwasy, zasady i alkohol. Nadaje się do widocznych i przezroczystych połączeń. Może być stosowany w wiązaniach jednostronnych (klejenie na mokro) lub dwustronnych (klejenie kontaktowe).

Numer katalogowy: K 034
Pojemność: 45 ml

UHU
K 034

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć