Marki

Modele JSC

Modele JSC

Modele JSC

Aktywne filtry

Polski kuter pościgowy BATORY (JSC 729)

model kartonowy
skala 1:72

Zbudowany w 1932 roku. Ścigał przemytników na polskich wodach oraz pilnował, aby obce kutry nie łowiły na polskich łowiskach. W kampanii wrześniowej 1939 patrolował wody wokół Helu i walczył z samolotami. Po kapitulacji Helu wraz z 16 ludźmi na pokładzie schronił się w Szwecji. Wrócił do Polski w 1945 roku. Obecnie jest to okręt-pomnik.

Cena 7,92 €

Polski krążownik DRAGON (JSC 013)

model kartonowy
skala 1:400

Zbudowany w 1918 roku. Początek II wojny światowej spędził na wodach tropikalnych. W 1943 roku przekazany Polskiej Marynarce Wojennej. Eskortował konwoje i wziął udział w lądowaniu w Normandii, gdzie został trafiony torpedą wystrzeloną z miniaturowego okrętu podwodnego typu „Neger”. Uszkodzenia były na tyle duże, że został zatopiony jako fragment sztucznego falochronu „Gooseberry”.

Cena 11,11 €

Niemiecki pancernik ADMIRAL GRAF...

model kartonowy
skala 1:400

Admiral Graf Spee jest znany ze swojej korsarskiej działalności na Oceanie Atlantyckim i Indyjskim. Ale przede wszystkim jest znany ze swojej ostatniej bitwy, u ujscia rzeki La Plata, gdzie uległ brytyjskim okrętom.

Cena 6,93 €

Bitwa u ujścia La Platy - zestaw...

1:400
Battle of the River Plate - special price set

Zestaw składa się z czterech modeli przedstawiających wszystkie okręty biorące udział w bitwie. Niemiecki Admiral Graf Spee (JSC 35), brytyjskie Exeter (JSC 403) i Ajax (JSC 404) oraz nowozelandzki Achilles (JSC 404).
Kupując cały zestaw jeden z modeli Ajax/Achilles otrzymujemy gratis.

Cena 19,21 €

Miniciężarowiec EENDRACHT (JSC 306)

model kartonowy
skala 1:250

Nowoczesny statek do przewozu ładunków ponadgabarytowych.
Model można skleić z ładunkiem na pokładzie. W modelu są wycięte laserowo elementy wodnicy i pokładów oraz jest dużo części opcjonalnych.

Cena 22,99 €
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć