Nowe produkty

jacht admiralicji brytyjskiej...

model kartonowy
skala 1:400

Okręt typu Bittern. Jacht był wykorzystywany jako środek transportu w misjach dyplomatycznych. W 1938 odwiedził m.in. Gdynię i Gdańsk. Model można skleić w trzech wersjach - do wyboru są dwa warianty uzbrojenia i dwa warianty malowania.

Cena 7,20 €

Operacja "Dynamo" - okręty BASILISK,...

modele kartonowe
skala 1:400

Okręty biorące udział w operacji „Dynamo”, czyli ewakuacji Dunkierki.
Codrington to lider niszczycieli klasy A. Basilisk to niszczyciel klasy B. Medway Queen to przedwojenny statek wycieczkowy zmobilizowany jako trałowiec. Medway Queen ewakuowała około 7000 ludzi i znana jest też jako "Bohaterka Dunkierki". Thuringia to trawler przystosowany do walki z okrętami podwodnymi.

Cena 12,60 €

Drobnicowiec typu Liberty LEMSTERKERK...

model kartonowy
skala 1:250

Najbardziej popularny transportowiec II Wojny Światowej i czasów powojennych. W modelu pokazany w holenderskim, cywilnym malowaniu.
Model można skleić z otwartymi ładowniami. W modelu jest dużo części opcjonalnych, są relingi wydrukowane na folii i ładunek.

Cena 15,60 €
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć