Marki

Wysyłamy produkty do wszystkich krajów świata do dwóch dni roboczych. Nie wysyłamy w soboty i n22iedziele. Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską. Jeżeli wolisz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane innym kurierem niż Poczta Polska, proszę, daj nam znać poprzez email, żebyśmy mogli obliczyć koszt przesyłki. Jakikolwiek sposób dostawy wybierzesz, zawsze otrzymasz od nas link do śledzenia Twojej przesyłki.

Nie doliczamy dodatkowych kosztów za przygotowanie przesyłki do zapakowania, jak i samego pakowania. Jeśli to możliwe prosimy, abyś skompletował kupione produkty w jedno zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było dobrze zabezpieczone. Modele, detale laserowe i narzędzia modelarskie są dodatkowo ochronione przez włożeniem do pudełek lub kopert.

Szacowany czas dostawy z Polski:

List priorytetowy:

Europa - 3-14 dni roboczych

Wielka Brytania - 8-15 dni roboczych

Ameryka Północna, Afryka - 9-21 dni roboczych

Australia, Nowa Zelandia i Oceania - 9-21 dni roboczych

Azja, Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa - 9-21 dni roboczych

Paczka priorytetowa:

Europa - 4-7 dni roboczych

Ameryka Północna, Afryka - 6-10 dni roboczych

Australia, Nowa Zelandia i Oceania - 6-10 dni roboczych

Azja, Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa - 6-10 dni roboczych

Paczka ekonomiczna:

Europa - 7-17 dni roboczych

Ameryka Północna, Afryka - 5-7 tygodni

Australia, Nowa Zelandia i Oceania - 6-8 tygodni

Azja, Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa - 5-7 tygodni

WAŻNE: klienci z Ameryki Północnej: przesyłkę można śledzić tylko do momentu aż opuści ona granice Polski. Kilka lat temu Ameryka Północna zlikwidowała możliwość śledzenia przesyłek z Polski na swoim terytorium.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć