Marki

Wysyłamy produkty do dwóch dni roboczych. Nie wysyłamy w soboty i niedziele. Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską. Jeżeli wolisz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane innym kurierem niż Poczta Polska, daj nam znać poprzez email, żebyśmy mogli obliczyć koszt przesyłki. Jakikolwiek sposób dostawy wybierzesz, zawsze otrzymasz od nas link do śledzenia Twojej przesyłki.

Nie doliczamy dodatkowych kosztów za przygotowanie przesyłki do zapakowania, jak i samego pakowania. Jeśli to możliwe prosimy, abyś skompletował kupione produkty w jedno zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było dobrze zabezpieczone. Modele, detale laserowe i narzędzia modelarskie są dodatkowo ochronione przez włożeniem do pudełek lub kopert.

Szacowany czas dostawy: przesyłka priorytetowa lub Kurier 48 - 1-2 dni robocze; przesyłka ekonomiczna - do 5 dni roboczych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć