Marki

Okręty i statki w skali 1:250

Okręty i statki w skali 1:250

Okręty i statki w skali 1:250

Aktywne filtry

Miniciężarowiec EENDRACHT (JSC 306)

model kartonowy
skala 1:250

Nowoczesny statek do przewozu ładunków ponadgabarytowych.
Model można skleić z ładunkiem na pokładzie. W modelu są wycięte laserowo elementy wodnicy i pokładów oraz jest dużo części opcjonalnych.

Cena 22,99 €

Drobnicowiec typu Liberty LEMSTERKERK...

model kartonowy
skala 1:250

Najbardziej popularny transportowiec II Wojny Światowej i czasów powojennych. W modelu pokazany w holenderskim, cywilnym malowaniu.
Model można skleić z otwartymi ładowniami. W modelu jest dużo części opcjonalnych, są relingi wydrukowane na folii i ładunek.

Cena 17,16 €

Statek na ładunki suche SUSANNE (JSC...

model kartonowy
skala 1:250

Statek zbudowany w 2003 roku przewozi drewno i papier z Finlandii do zachodniej części Europy. Niewielki wymiary pozwalają mu na żeglugę przez kanał Saimaa.
Model na dwóch poziomach trudności - można go skleić w wersji uproszczonej lub z dużą ilością detali. W modelu są wydrukowane dwustronnie relingi.

Cena 9,90 €

Szkocki patrolowiec ochrony...

model kartonowy
skala 1:250

Statek służy do ochrony zasobów łowisk należących do Szkocji. Przewozi inspektorów sprawdzających zezwolenia połowowe oraz ichtiologów badających stan ławic.

Cena 5,94 €

Holenderski zbiornikowiec CHEVRON...

model kartonowy
skala 1:250

Model z częścią podwodną. Chevron Nederland to klasyczny zbiornikowiec ze sterówką na śródokręciu. Zbudowany na początku lat 60-tych XX wieku w swoim czasie był jednym z największych statków.

Cena 25,09 €
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć