Marki

Gdańskie Wydawnictwo JSC projektuje i wydaje modele kartonowe , które są znane i lubiane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie już od prawie 30 lat. Firmę założył w 1991 roku Sławomir Czołczyński, a pomysł zrodził się z hobby założyciela, którym były właśnie modele kartonowe. Głównym projektantem JSC jest syn Sławomira, Bartosz. Po dziś dzień jesteśmy firmą rodzinną. Wizytówką Wydawnictwa JSC jest dokładność, wierne oddanie szczegółów w każdym modelu i wysoka jakość druku i papieru.

Projektujemy i wydajemy głównie modele okrętów do linii wodnej w skali 1:400. Kilka lat temu Wydawnictwo JSC przeszło reorganizację, co poskutkowało prężnym rozwojem. Nasza marka jest teraz zdecydowanie bardziej rozpoznawalna. Szczycimy się również tym, że w ofercie mamy dużo tematów pionierskich, których nie opracowało w kartonie żadne inne wydawnictwo na świecie.

W naszej ofercie ponadto można znaleźć modele okrętów w innych skalach, modele budynków i samolotów. Posiadamy również szereg detali laserowych dedykowanych do konkretnych modeli, laserowe akcesoria takie jak drabiny, relingi, łańcuchy kotwiczne oraz narzędzia modelarskie, podstawki pod modele do linii wodnej i farby.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć