Klej cyjanoakrylowy (CA) Bond o gęstej konsystencji. „Superglue” (K 041)

1,30 €

W ciągu kilku do kilkunastu sekund sklei metal, szkło, drewno, gumę, plastik (nieduże ilości), powierzchnie ceramiczne, EPP i inne materiały.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

100% bezpieczne płatności

W zastosowaniach modelarskich, klej gęsty klej cyjanoakrylowy Bond doskonale przyda się przy pracach, gdzie wymagany jest nieco dłuższy czas schnięcia czy utrzymanie nałożonego kleju w pożądanym miejscu.
W czasie stosowania należy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa - klej niebezpiecznie szybko skleja ludzką skórę, jest silnie trujący, a jego opary szkodliwe. Klej nie powinien być użytkowany przez osoby małoletnie, chyba że pod ścisłą kontrolą i opieką osoby dorosłej.
Okres przydatności do użycia w zależności od temperatury przechowywania: + 20 st. C. - 6 m-cy + 5 st. C. - 12 m-cy (nie dotyczy to już sklejonych powierzchni)
Trwałość kleju zależy od temperatury jego przechowywania. Po otwarciu, klej zaleca się przechowywać w lodówce lub innym chłodnym miejscu, nie narażonym na promienie słoneczne lub inne źródła światła i ciepła.
Uwaga: Kleju CA, niezależnie od jego gęstości nie zaleca się do klejenia papieru, styropianu, depronu, lekkiej pianki polistyrenowej, delikatnych włókien (i innych materiałów włókienniczych), a także do stosowania w precyzyjnym modelarstwie plastikowym, z racji możliwości nadtopienia, niepożądanego utwardzenia lub w przypadku bardzo delikatnych powierzchni - deformacji klejonej powierzchni.

Numer katalogowy: K 041
Pojemność: 20 ml

Hobby-Model
K 041

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć